Güncel
Giriş Tarihi : 15-11-2019 11:41   Güncelleme : 15-01-2020 00:44

ERDEMOĞLU EN ZENGİN 31. AİLE OLDU

Gaziantep ve Adana´da önemli yatırımlarıyla dikkat çeken ve eğitim alanında hayırlarıyla bilinen hayırsever besnili hemşerilerimiz Erdemoğlu Ailesinin sahibi olduğu Erdemoğlu Holding Ekonomist dergisinin en zengin 100 ailesi arasına 31. Sırada girdi. Holding Yönetim Kurulu başkanı İbrahim Erdemoğlu, ülke ekonomisine, istihdamına katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

ERDEMOĞLU EN ZENGİN 31. AİLE OLDU

“SERVETİN SINIRI YOKTUR MÜKÂFATI VARDIR”

Türkiye´nin en zengin kişi ve ailelerini listelendiği ‘En Zengin 100 Araştırması´nın sonuçları açıklandı. Bu yıl 16´ncısı yapılan araştırmaya göre Besni´nin gururu Erdemoğlu ailesinin sahibi olduğu Erdemoğlu Holding listeye 31. Sırada girdi.
Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, bu başarının Gaziantep ve bölgesine ait olduğunu dile getirdi. Halı sektörünün yanı sıra farklı sektörlerde de yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini ifade ederek ülke ekonomisine, istihdamına katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade eden Erdemoğlu, “Halı sektöründeki dünya liderliğimiz yanında yaptığımız diğer yatırımlarla ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. İhracat olmazsa olmazımızdır. Rahmetli babamızın bizlere yol gösteren birçok sözleri vardı. Servetin sınırı yoktur mükâfatı vardır diye bize öğüt vermiştir. Bizlerde onun açtığı bu yolda gücümüzün yettiği, imkânlarımızın el verdiği oranda ülkemize, devletimize ve milletimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Yaşadığımız sürece de babamızın bu emrini sonuna kadar yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA