ADIYAMAN MERKEZ İLÇESİNDE 4 ADET TEMEL EĞİTİM OKUL BİNASININ GÜÇLENDİRME VE BAKIM ONARIM İŞİ  BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

ADIYAMAN MERKEZ İLÇESİNDE 4 ADET TEMEL EĞİTİM OKUL BİNASININ GÜÇLENDİRME VE BAKIM ONARIM İŞİ BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜ...

ADIYAMAN MERKEZ İLÇESİNDE 4 ADET TEMEL EĞİTİM OKUL BİNASININ GÜÇLENDİRME VE BAKIM ONARIM İŞİ 

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
ADIYAMAN MERKEZ İLÇESİNDE 4 ADET TEMEL EĞİTİM OKUL BİNASININ GÜÇLENDİRME VE BAKIM ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/480355
1-İdarenin
a) Adı:ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi:Alitaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kat:3 ADIYAMAN MERKEZ/ADIYAMAN
c) Telefon ve faks numarası:4162161021 - 4162164570
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu yapım işinin

a) Adı:ADIYAMAN MERKEZ İLÇESİNDE 4 ADET TEMEL EĞİTİM OKUL BİNASININ GÜÇLENDİRME VE BAKIM ONARIM İŞİ
b) Niteliği, türü ve miktarı:1- ADIYAMAN TOBB YAVUZ SULTAN SELİM ORTAOKULUNUN TOPLAM İNŞAAT ALANI 3990 (m2) ZEMİN+2 BİNASININ GÜÇLENDİRME VE ONARIM 2- ADIYAMAN FATİH İMAM HATİP ORTAOKULUNUN TOPLAM İNŞAAT ALANI 2040 (m2) ZEMİN+2 BİNASININ GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞİ 3- ADIYAMAN İLİ KARACAOĞLAN ORTAOKULU ORTAOKULUNUN TOPLAM İNŞAAT ALANI 3582 (m2) ZEMİN+2 BİNASININ GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞİ 4- ADIYAMAN CUMHURİYET İLKOKULUNUN TOPLAM İNŞAAT ALANI 2172 (m2) ZEMİN+2 BİNASININ GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞİ
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:ADIYAMAN MERKEZ İLÇESİ
ç) Süresi/teslim tarihi:Yer tesliminden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde
yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:03.05.2024 - 11:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Alitaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 İl Milli Eğitim Müdürlüğü İHALE Birimi MERKEZ / ADIYAMAN

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu işin yapılmasına ilişkin olarak ilgili mevzuatı gereği alınması zorunlu olan belge;

Belge AdıAçıklamaOrtak Girişimlerde
YAMBİSAday veya isteklilerin son başvuru veya ihale tarihi itibariyle ilgili mevzuatı uyarınca, Yapı Müteahhitliği Bilişim Sistemine (YAMBİS) kayıtlı ve kayıtlarının aktif durumda (belge numaralarının iptal edilmemiş) olması şartı aranacak olup, Yeterlilik Bilgileri Tablosunda, ‘‘Sicil, İzin Ruhsat ve Faaliyet Belgeleri’’ kısmına YAMBİS numarası yazılacaktırTüm ortakların sunması gerekmektedir.


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
4.1.5İhale konusu işte idarenin onayı ile alt yüklenici çalıştırılabilir. Ancak işin tamamı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimi göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyim belgeleri:
Son on beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında taahhüt edilen ve teklif edilen bedelin % 100 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler.
4.4.Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler ve benzer işlere denk sayılacak mühendislik ve mimarlık bölümleri:
4.4.1. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
11.06.2011 tarih ve 27961 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan "Yapım İşlerinde Benzer İş Grupları Tebliği" nde yer alan B/III grubu işler veya bina güçlendirme işleri benzer iş olarak kabul edilecektir.
4.4.2. Benzer işe denk sayılacak mühendislik veya mimarlık bölümleri:
Belge AdıAçıklama
İnşaat MühendisliğiDİPLOMA
MimarlıkDİPLOMA

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (N) : 1
Sınır değerin altında teklif sunan isteklilerin teklifleri açıklama istenilmeksizin reddedilecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN02015774

09 Nis 2024 - 00:01 Adiyaman- Resmi İlanlar

Mahreç  Mustafa Gül


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Türkay Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Türkay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Türkay Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Türkay Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Adıyaman Haberleri