Turkay Gazetesi
HV
28 OCAK Cumartesi 19:15

"2023 Yılı ve Sonrası 'Türkiye Yüzyılı' Olacaktır"

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Genel Merkezi’nin "Teşkilat Akademisi, Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı" doğrultusunda çeşitli illerde "Seçim 2023" seminerinde konuştu.

SİYASET
Giriş Tarihi : 17-11-2022 11:39

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kırklareli, Edirne, Çanakkale ve Tekirdağ illerinde AK Parti Genel Merkezi tarafından "Teşkilat Akademisi, Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı" kapsamında "Seçim 2023" konulu seminerler verdi.

Diyarbakır, Kırklareli, Edirne, Çanakkale ve Tekirdağ illerinde AK Parti Genel Merkezi tarafından "Teşkilat Akademisi, Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı" kapsamında "Seçim 2023" konulu seminerler veren Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Türkiye’nin sağlık, eğitim, ulaştırma, sanayi ve teknoloji, dış politikada ve birçok alanda çok ciddi bir değişim ve dönüşüm yaşadığını belirtti.

2023 seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu söyleyen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, "Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, “AK Parti olarak biz bu yüzden 2023 yılında yapılacak olan seçimlerin Ülkemiz için çok önemli olduğunu söylüyoruz. Yakın siyasi tarihimizde AK Parti ile birlikte Türkiye’nin sağlık, eğitim, ulaştırma, sanayi ve teknoloji, dış politikada ve bir çok alanda çok ciddi bir değişim ve dönüşüm yaşadı" şeklinde konuştu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın,"2023 seçimleri Milletimiz için ve Ümmet için önem arz ediyor. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğine duyulan ihtiyaçla birlikte elde edilen kazanımların devam etmesi gerektiğini bugüne kadar Ülkemizin gündemindeki sorunların AK Parti ile çözüldüğünü, milletin gönlüne dokunarak samimiyet ve gayretle çalışmaya devam ediyor. 2023 yılı ve sonrası "Türkiye Yüzyılı" olacaktır. Ülkemiz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız liderliğinde tüm bu zorluklara rağmen ciddi bir başarı sergilemektedir. 2023 yılı seçimleri son yirmi yılda yapılan seçimlerde olduğu gibi milletimizin teveccühü ile AK Parti'nin zafer yılı olacaktır" ifadelerini kullandı.

Haber: Emine TÜTÜN

Emine TÜTÜNEmine TÜTÜN

YORUMLAR