Turkay Gazetesi
HV
28 OCAK Cumartesi 19:04

6'lı Masanın Bu Saatten Sonra Yapabilecek Bir Şeyi Yok

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Adıyaman’da partililer ile bir araya geldi. Yalçın, 6'lı masanın Cumhur İttifakı karşısında başarı sağlayamayacağını söyledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2022 15:34
6'lı Masanın Bu Saatten Sonra Yapabilecek Bir Şeyi Yok

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adıyaman'a geldi. MHP il binasında partililer ile bir araya gelen Yalçın, burada gündeme değerlendirdi. Eylül ayından itibaren sahaya çıkarak vatandaşlarla bir araya geldiklerini anlatan Yalçın, "Bugüne kadar 6 ilde büyük miting gerçekleştirdik. Bu mitinglerimizde Cumhurbaşkanı adayımızın kim olduğunu ifade ediyoruz ve halkımızdan destek istiyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır" diye konuştu.

MHP'li Semih Yalçın, muhalefet partilerinin oluşturduğu 6'lı masanın başarılı olmasının mümkün olmadığını dile getirerek, "6'lı masanın bu saatten sonra yapabilecek bir şeyi yok. İster uzlaşsınlar tek aday çıkarsınlar, isterse ayrı ayrı aday çıkarsınlar Cumhur ittifakı karşısında elde edecekleri bir başarı söz konusu değildir. Biz sahadayız, çalışıyoruz. Sahadan aldığımız bilgilere dayanarak bunları ifade ediyorum, ellerinden bir şey geleceği kanaatinde değiliz” ifadelerini kullandı.

Haber: Yüksel GÜL

Emine TÜTÜNEmine TÜTÜN

YORUMLAR