Turkay Gazetesi
HV
26 KASIM Cumartesi 19:54

Adıyaman İçin Çalışmaktan Hiç Yorulmadık, Yorulmayacağız

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin beraberinde Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, İl Başkan Yardımcısı Veysel Akyol ve İl Genel Meclis Üyesi Zeynal Özbilgin ile birlikte köy ziyaretleri çerçevesinde Kemerkaya ve Kalbur Köylerini ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-11-2022 15:22
Adıyaman İçin Çalışmaktan Hiç Yorulmadık, Yorulmayacağız

Köyü’nü ziyaret edip Muhtar Ebubekir Topbaş ve köy sakinleriyle bir araya geldi. Köylerin sorun ve talepleri üzerine istişarelerde bulunan Başkan Dağtekin ve AK Parti heyetine, köy halkı tarafından bugüne kadar yapılan hizmetlerden ötürü teşekkürlerini sundular. Daha sonra köy halkını evlerinde ziyaret eden Başkan Dağtekin hane halkıyla yakından ilgilenerek taleplerini dinledi. Adıyaman’ı karış karış gezdiklerini ifade eden Başkan Dağtekin “ Gezdiğimiz köylerde vatandaşlarımız AK Parti döneminde yapılan hizmetlerin farkında. Adıyaman’ımızın mutlu ve müreffeh yarınları için yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kabulcu köyüne geçen AK Parti heyetini Köy Muhtarı Musa Duymaz, AK Parti Köy Temsilcisi Abuzer Duymaz ve köy halkı karşıladı. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette köyün sorunlarını dinleyen ve tek tek not alan Başkan Dağtekin, AK Yatırımların bundan önce olduğu gibi bundan sonrada artarak devam edeceğini 2023’den sonra da bu hamlelerin devamı için istikrarın sürmesi gerektiğini belirtti.

Köy ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Dağtekin "Kırsaldaki sorunların daha net bir şekilde tespit edilmesi amacıyla muhtarlarla, temsilcilerimizle ve köy halkı ile birebir görüşme fırsatı buluyoruz bu sayede başta içme suyu, kanalizasyon, köy odası, taziye evi, köy meydanı, sağlık ocağı ve okul dersliklerinin yeterli olup olmadığı hakkında bilgi alıyoruz. Hamdolsun bunlarla ilgili şua ana kadar ciddi sıkıntılarımız olmadı. Kırsal bölgelere yapılan yatırımlardan vatandaşlarımız oldukça memnun. İnşallah bu hizmetlerimiz bundan sonra da aratarak devam edecektir. Adıyaman bizim en güzel hikâyemiz. AK Teşkilatlar olarak Adıyaman için çalışmaktan hiç yorulmadık, yorulmayacağız. Bizleri en güzel şekilde karşılayan ve her sohbet ortamında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgilerini ve muhabbetlerinin yanı sıra bizlere olan ilgileri ve güzel temennileri için her bir kardeşimize şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Haber: Gamze GÜL

Emine TÜTÜNEmine TÜTÜN

YORUMLAR