Turkay Gazetesi
HV
26 KASIM Cumartesi 18:11

ATSO Başkanı Torunoğlu: Öğretmenlik Dünyanın En Değerleri Meslekleri Arasındadır

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Torunoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 23-11-2022 17:26
ATSO Başkanı Torunoğlu: Öğretmenlik Dünyanın En Değerleri Meslekleri Arasındadır

ATSO Başkanı İrfan Torunoğlu, yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: “'Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında yer alan öğretmenlik mesleği özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli saygın bir meslektir. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı için koyduğumuz ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkma hedefimize ulaşmanın yolu, bu değerli mesleği kendine görev edinen siz değerli öğretmenlerimizin yetiştireceği ülkemizin milli ve manevi değerlerine bağlı, cesaretli, bilgili, bilgiyi hayata geçirebilen, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan gençlerimizden geçmektedir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz dün ve bugün olduğu gibi, yarın da geleceğimizin mimarı olmaya devam edeceklerdir. Öğretmenlerimiz bu ülkenin milli birlik ve beraberliğimizin de en büyük teminatıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi minnet ve şükranla anarak, bu kutlu görevi sürdüren tüm öğretmenlerimizin de 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum” Pha

AdminAdmin

YORUMLAR