Turkay Gazetesi
HV
22 MART Çarşamba 06:54

Aydın: Gönlümüz bütün vatandaşlarımıza açık

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, TBMM ve AK Parti Genel Merkezinde Adıyaman ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

SİYASET
Giriş Tarihi : 18-01-2023 21:15   Güncelleme : 18-01-2023 21:15
Aydın: Gönlümüz bütün vatandaşlarımıza açık

Türkiye'nin 81 ilinden gelen vatandaşları ağırlayarak talep ve sıkıntıları noktasında destek olan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, gelen vatandaşların her türlü yanında olmaya özen gösterdiklerini belirtti.
Kentin bütün taleplerini ve isteklerini meclise ilettiklerini belirten Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın,"Adıyaman ve ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelen vatandaşlarımız ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kapımız ve gönlümüz bütün vatandaşlarımıza açık. Ankara'da her türlü yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Meclis çalışmalarının yanı sıra İlimize yapılacak yatırımlar konusunda İlimizin bütün taleplerini ilgili mercilere iletiyoruz. Hemşehrilerimiz ile ilgili olarak yapılması gerekenler konusunda her türlü yanlarında olduklarını ifade ediyorum." dedi.
 

AdminAdmin

YORUMLAR