Turkay Gazetesi
HV
03 HAZİRAN Cumartesi 14:50

Başkan İnan'ın 'Regaip Kandili' mesajı

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkan Vekili ve Yaman Medya Grup Başkanı İbrahim İnan, Regaip Kandili nedeniyle mesaj yayımladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-01-2023 13:55   Güncelleme : 26-01-2023 13:55
Başkan İnan'ın 'Regaip Kandili' mesajı

Regaip Kandili, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en güzel şekilde yaşandığı, manevi dünyanın aydınlandığı günlerden biri olduğunu belirten Başkan İnan, Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi, Ramazan ayının da müjdecisi olan bir Regaip Kandili’ne daha kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisinde olduğunu söyledi.
"Kandiller; sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en güzel şekilde yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı en özel günlerdendir." olduğunu belirten Başkan İnan,"Üç aylara girdiğimiz bu günlerde manevi havayı fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları kaldırarak elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız. Kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Şanlıurfalı hemşerilerimiz olmak üzere bütün İslam âleminin Regaip Kandili’ni tebrik ediyor; bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum" dileklerinde bulundu.

Türkay GazetesiTürkay Gazetesi

YORUMLAR