Turkay Gazetesi
HV
24 MART Cuma 22:04

Başkan Kılınç, Turgut Reis Mahallesi sakinlerini dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, mahallelerin sorunlarını yerinde görüp, incelemek için ekibiyle birlikte gezmeye devam ediyor. Son olarak Kılınç, Turgut Reis Mahallesi'ni ziyaret ederek, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2023 14:26   Güncelleme : 04-01-2023 14:26
Başkan Kılınç, Turgut Reis Mahallesi sakinlerini dinledi

Vatandaşın şikayet, talep ve önerilerini dinlemeye büyük önem veren ve bu anlamda her fırsatta mahalle muhtarı ve halkla buluşan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'ın bu kez Turgut Reis Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Turgut Reis Mahallesi ziyareti sonun bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, "Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımızla birlikte kararlar alıp, onlarla birlikte hareket etmeyi kendimize şiar edindik. Bundan sonra da bu düsturla yola devam edeceğiz inşallah. Bu kapsamda ziyaret ettiğimiz Turgut Reis Mahallesi'nde de vatandaşlarımızdan sorun ve talepleri dinledik. Bu sorunların en kısa sürede çözümü için ilgili müdürümüze gerekli talimatı verdik" şeklinde konuştu.
Turgut Reis Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Geylani Taş de mahalle olarak yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getirerek Başkan Kılınç'a teşekkür etti.

AdminAdmin

YORUMLAR