Turkay Gazetesi
HV
08 HAZİRAN Perşembe 01:30

Çekişmeli Maç Berabere Bitti

Adıyaman 1. Amatör Kümede mücadele eden iki Besni takımı Şambayat spor ve Besni Akınspor ligin ilk haftasında karşılaştı. Oldukça çekişmeli geçen maç 3-3’lük beraberlikle sona erdi.

SPOR
Giriş Tarihi : 18-10-2022 12:38
Çekişmeli Maç Berabere Bitti

Bu sezon Adıyaman 1. Amatör Kümede Besni’yi temsil eden üç takımdan Şambayat spor ve Besni Akınspor, ligin ilk maçında Şambayat stadında karşı karşıya geldi. Maçın ilk düdüğü ile birlikte karşılıklı gol fırsatları bulan takımlar öne geçmek için kıyasıya mücadele etti. Oldukça çekişmeli geçen maçta Şambayat spor, bulduğu 2 gol ile ilk yarıyı önde kapattı.

Akınspor, ikinci yarı maçın 57. Dakikasında Bereket Üzümcü’nün kaydettiği gol ile aradaki farkı bire indirirken Şambayat spor ise bu gole 65. Dakikada karşılık verdi ve skoru 3-1’e getirdi. Maçın bu şekilde biteceği düşünülürken Akınspor, maçın son dakikalarında muhteşem bir geri dönüş yaparak 90. Dakikada Doğan Ekinci ve 90+5’inci dakikada Mehmet Kaya’nın kaydettiği gollerle skoru eşitledi. Maçta başka gol sesi çıkmayınca kıyasıya mücadele 3-3’lük beraberlikle sona erdi.

Haber: Gamze GÜL

Emine TÜTÜNEmine TÜTÜN

YORUMLAR