Özel Haber
Giriş Tarihi : 16-04-2022 14:11

Erdemoğlu’ndan Tut’a Tam Destek

Tut ilçesine önemli projelerin hayata geçmesinde önemli rol oynayan ayrıca Tut Belediye Başkanı Mehmet Kılıç’ın ilçe ihtiyaçlarıyla ilgili talebini geri çevirmeyen yardımsever iş insanı Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu, Ramazan ayında da desteğine devam ediyor.

Erdemoğlu’ndan Tut’a Tam Destek

Erdemoğlu ailesi, Belediye Başkanı Mehmet Kılıç ile görüşerek, dar gelirli ve yardıma ihtiyacı olan ailelere temel gıda malzemelerinin bulunduğu Ramazan paketi gönderdi. Erdemoğlu ailesinin yardımlarından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Kılıç, “Zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte, Tut ilçesinden yardım ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Erdemoğlu ailesine teşekkür ederim” dedi.

Erdemoğlu Bir Talebi Daha Geri Çevirmedi

Tut ilçesine yaptırdığı modern Taziye Evi’nin açılışını geçtiğimiz aylarda gerçekleştiren Ali Erdemoğlu,  yakın dostluğu bulunan Belediye Başkanı Mehmet Kılıç’ın, taziye evi açılışı sırasında, ilçeye modern bir Kültür Merkezi yapılması yönündeki talebini de geri çevirmemişti. İlçe merkezindeki eski Kaymakamlık binası karşısında yer alan Kültür Merkezi’nin arsasını Tut Belediyesi tahsis etti. Ali Erdemoğlu’nun talimatıyla Mehmet Erdemoğlu Vakfı bünyesinde inşa edilen Kültür Merkezi’nin yapım çalışmalarına başlandı. Merkezin içerisinde kültürel ve sanatsal etkinlikler için çok amaçlı salon, kütüphane, etüd merkezi gibi bölümler yer alacak.

Kılıç, “Erdemoğlu Ailesi Her Zaman Yanımızda”

Erdemoğlu ailesinin Adıyaman için çok önemli bir değer olduğunu belirten Başkan Kılıç “Kendileri hiçbir zaman bizden yardım ve desteklerini esirgemedi. Bugüne kadar Tut ilçemiz için, hangi taleple gittiysek, sağ olsunlar geri çevirmedi. Daima yanımızda oldu, olmaya da devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Bu vesileyle Sayın Ali Erdemoğlu’nun şahsında tüm Erdemoğlu ailesine teşekkür ediyor, Vakfın adını taşıyan merhum Mehmet Erdemoğlu amcamıza da rahmet diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber: Osman GÜL

emineemine