Turkay Gazetesi
HV
08 HAZİRAN Perşembe 00:58

Hayırsever hemşerimiz Erdemoğlu Ailesi depremde ağır yara alan ilçelerini unutmadı.

Yaptıkları yardımlarla gönülleri ısıtan Erdemoğlu Ailesi maddi ve manevi yardımlarını sürdürüyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-02-2023 20:33
Hayırsever hemşerimiz Erdemoğlu Ailesi depremde ağır yara alan ilçelerini unutmadı.

6 Şubat günü Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen deprem felaketi nedeniyle zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde hayırsever hemşerimiz Erdemoğlu Ailesinden büyük destekler gelmeye devam ediyor. 

30 yılı aşkın bir süredir istihdam, ülke ekonomisine katkı ve hayır işleriyle vatandaşların gönlünde taht kuran Erdemoğlu Ailesi, depremin ilk gününden itibaren bütün imkanlarını seferber etti. Bu kapsamda, Depremzedelere dağıtılmak üzere AFAD'a 130 bin battaniye, 100 bin metrekare halı ve 100 milyon TL nakit desteğinde bulunan Erdemoğlu, günde 20 bin kişilik de yemek malzemesi gönderiyor. 

7 Kepçe ve 3 adet 150 tonluk vinç, 4 Komprosör ve 4 jeneratör ile arama kurtarma çalışmalarına destek veren Erdemoğlu, Besni’de 546 konteynerden oluşacak konteyner kentin altyapı çalışmalarını üstlendi. Bunun yanı sıra depremzede vatandaşlarımız için 300 Adet konteyner desteğinde bulunan Erdemoğlu Depremzedelere 5500 Battaniye, 10 Bin m2 halı ve 1 tır gıda yardımında bulunurken evi yıkılan ve ağır hasar gören vatandaşların da kullanımına sunulmak üzere 2 Bin adet çadır siparişi verdi.

Bu zor süreçte çalışanlarını da unutmayan Erdemoğlu Ailesi deprem bölgesindeki çalışanlarına 10 bin TL’de nakdi destekte bulundu.

Türkay GazetesiTürkay Gazetesi

YORUMLAR