Turkay Gazetesi
HV
08 HAZİRAN Perşembe 02:28

İsmet ÖZTÜRK AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

14 Mayıs 2023 seçimlerinde Milletvekilli aday adaylığı için memuriyet görevimden istifa edip, bugün itibariyle AK Parti Adıyaman Milletvekili Adaylığına müracaat ettim.

SİYASET
Giriş Tarihi : 15-03-2023 23:31   Güncelleme : 15-03-2023 23:57
İsmet ÖZTÜRK AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan elim ve üzücü deprem faciası nedeniyle yaşadığım üzüntünün de etkisiyle, milletime ve hemşerilerime daha fazla hizmet edebilmek için Milletvekili Adayı oldum.
Öğretmenlikle başlayan iş hayatımda eğitim alanının her kademesinde görev yaptım. Akabinde TBMM’de Adıyamanlı hemşerilerimizin hizmetinde bulundum. Halen de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Yenimahalle İlçe Sosyal Hizmet Merkezinde yönetici olarak görev yapmaktayım.
Bugüne kadar ki hayatımda zaman mefhumu gözetmeksizin, gayret, sevgi, samimiyet düsturu ile Adıyaman’ımızın ve hemşerilerimizin tüm sorunları ile ilgilenerek, çözümüne yardımcı olmaya çalıştım. Bürokrasi ve siyasi hayatımda edindiğim tecrübe ve birikimime bugün hemşerilerimizin daha fazla ihtiyacı olduğunu düşünerek, bir hizmet yolculuğuna çıkarak, bu göreve talip oldum. Adıyamanlı hemşerilerimin hizmetkârı olmaya Adayım.
Huzurun başkenti olan Adıyaman’ımızın yaşadığı bu üzücü deprem felaketinden sonra barış, kardeşlik ve yeniden huzurun başkenti yapmak için ve kadim şehrimizi yeniden inşa etmek için Dünya Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın önderliğinde elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
Büyük Türkiye Yüzyılına girerken Adıyaman’ımızı kısa süre içerisinde ayağa kaldıracağına inandığım AK Parti saflarında mücadele edeceğimi bildirir, Adıyaman’ımıza ve ülkemize bir daha 6 Şubatta yaşanan deprem felaketi ve dün gece Adıyaman’ımızda yaşanan sel felaketlerinin bir daha olmamasını Yüce Allah’tan temenni ederim.
Milletimizin hizmetkârı olmaya talip tüm aday adaylarına da başarılar diliyor, Adıyaman’ımızın en doğru kararı vereceğine emin olarak, tüm hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum. Memleketimizin ve bizlerin hakkında hayırlısı olsun.
14 Mayıs 2023 Pazar günü Türkiye için Hemen Şimdi diyorum. Adıyaman’ımız için Hemen Şimdi diyorum.
                                                                                                 İsmet ÖZTÜRK
AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı

Türkay GazetesiTürkay Gazetesi

YORUMLAR