Turkay Gazetesi
HV
28 EYLÜL Çarşamba 15:28

Karayolları Bölge Müdürü Güneş ve Ekibi Kılınç’ı Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Kılınç, Adıyaman Karayolları 87. Şube Şefliği tarafından yapımı devam eden Atatürk Bulvarı'ndaki yol yenileme çalışmalarıyla ilgili Karayolları Bölge Müdürü Yusuf Güneş ve teknik ekibiyle bir toplantı gerçekleştirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-09-2022 16:42
Karayolları Bölge Müdürü Güneş ve Ekibi Kılınç’ı Ziyaret Etti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Karayolları 87. Şube Şefliği tarafından yapımı devam eden Atatürk Bulvarı asfaltlama süreciyle ilgili Karayolları Bölge Müdürü Yusuf Güneş ve teknik ekibiyle bir araya geldi.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, Atatürk Bulvarı'nın asfaltlanması sürecinde yaşanan gecikmenin önüne geçmek ve işin en erken sürede tamamlanabilmesi için belediye olarak destek vermeye hazır olduklarını belirtip, "İşin takipçisiyiz" mesajı verdi.
Başkan Kılınç ayrıca, Karayolları Şube Şefliği tarafından yol yenileme çalışmalarının yanı sıra belediye tarafından bulvarda yapılacak olan kaldırım düzenleme ve trafik akışını düzenleyecek akıllı sinyalizasyon sistemleri çalışmalarının da en kısa sürede tamamlanması için belediyedeki sorumlulara gerekli talimatların verildiğini belirtti.

Haber: Emine TÜTÜN

Emine TÜTÜNEmine TÜTÜN

YORUMLAR