Turkay Gazetesi
HV
26 KASIM Cumartesi 19:52

Kaymakam Çağlar Partal Okul İnşaatlarını İnceledi

Besni İlçe Kaymakamı Çağlar Partal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel Besni’de yapımı devam eden okul inşaatlarında incelemede bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-10-2022 16:39
Kaymakam Çağlar Partal Okul İnşaatlarını İnceledi

İlçe Kaymakamı Çağlar Partal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel ilçemizde yapımı devam eden okul inşaatlarında incelemede bulundu.

Besni’de yapımı devam eden Şehit Abidin Tanrıkolu Anadolu Lisesi, Dumlupınar Ortaokulu, Besni İlkokulu ve Merinos Ali Erdemoğlu Fen Lisesi Fansiyonu inşaatlarında incelemede bulunuldu. Özel İdare Müdürü Vekili Ahmet Tanrıkolu ve okul müdürlerinin de katılım sağladığı ziyaretlerde, inşaatların son durumları değerlendirilirken yapım işini üstlenen firma yetkililerinden de bilgi alındı.

Yapılan ziyarette inşaat halindeki binaların durumu incelenerek planlanan teslim tarihlerine yetiştirilmesi konusunda yüklenici firmalarla fikir alışverişinde bulunuldu. Kaymakam Çağlar Partal yaptığı açıklamasında, eğitim binalarının planlanan teslim tarihinde bitirilmesi için gerekli kontrolleri yaptıklarını ve öğrencilerin daha modern ortamlarda ders görmesini temin etme konusunda devletimizin kararlı olduğunu belirtti.

Haber: Emine TÜTÜN

Emine TÜTÜNEmine TÜTÜN

YORUMLAR