Turkay Gazetesi
HV
26 KASIM Cumartesi 19:52

Okul Sporları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kâhta’da görevli olan beden eğitimi öğretmenleriyle okul sporları faaliyetleri değerlendirme ve planlama toplantısı düzenlendi.

SPOR
Giriş Tarihi : 27-10-2022 09:34
Okul Sporları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kâhta Gazi Ortaokulu Çok Amaçlı Salonu’nda yapılan toplantıda 2022-2023 eğitim öğretim yılında düzenlenecek olan sportif faaliyetler hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Gazi Ortaokulu Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli ve ilçede görev yapan beden eğitimi öğretmenleri katıldı.

Öğrencilerin bu faaliyetlere katılımını artırmak ve sportif etkinliklerin yaygınlaştırılmasına yönelik istişarelerde bulunuldu. Gelecek nesillerin sportif faaliyetlere katılımın artırılmasında beden eğitimi öğretmenlerine büyük sorumluluklar düştüğünü söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, “Türkiye ve Adıyaman genelinde düzenlenen çeşitli müsabakalarda öğrencilerimiz büyük başarılar elde ediyor. Bu başarılarda gerek okul idaresini gerek ise beden eğitimi öğretmenlerimizin çabalarını görmezden gelemeyiz. Bu başarılı çalışmaların sürdürülebilmesi için bizlerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen türlü desteği vereceğiz” diye konuştu.

Haber: Gamze GÜL

Emine TÜTÜNEmine TÜTÜN

YORUMLAR