Turkay Gazetesi
HV
28 EYLÜL Çarşamba 15:56

Saha Çalışmaları Kesintisiz İnceleniyor

Adıyaman Belediyesi tarafından Barbaros Hayrettin Mahallesi'nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, mahalle sakinleriyle sohbet edip sorumlulardan bilgi aldı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-08-2022 13:32
Saha Çalışmaları Kesintisiz İnceleniyor

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ASKİM ekipleri tarafından altyapı çalışmaları tamamlandıktan hemen sonra Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından da asfaltlama çalışmalarına başlanan Barbaros Hayrettin Mahallesi'ndeki çalışmaları yerinde inceledi.
İncelemeler sırasında sorumlulardan bilgi alıp, mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Kılınç, çalışmalar ile ilgili de şu değerlendirmelerde bulundu: "Halkımızın güvenine layık olmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda altyapı çalışması biten Barbaros Hayrettin Mahallemizdeki cadde ve sokaklarda gerçekleştirilen asfalt serim çalışmalarımızı inceledik. Bu vesileyle bir araya geldiğimiz mahalle sakinlerimizden de sorun ve taleplerini dinledik. Gece-Gündüz demeden özveriyle çalışan ekiplerimize kolaylıklar diliyorum."
Mahalle sakinleri ise sorun ve taleplerini Başkan Kılınç'a ileterek, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 

Haber: Yüksel GÜL

Emine TÜTÜNEmine TÜTÜN

YORUMLAR